Gümüşlük Gece Hayatı

Off Gümüşlük
Off Gümüşlük geçen yılın en çok müzik etkinliği sergileyen mekânlarından biri olarak Gümüşlükte ve Bodrum’da kendinden bahsettirdi. Mayıs ayında Güvenç Dağüstün ve Bilal Karaman, Noksanlar feat. Melissa Lindy Hop Workshop Swing Party gibi etkinliklere sahne oluyor. Arkası da gelecek.2020 de eşsiz sanatcılarla yaz ayını herkes için mest etti.Jehan Barbur,Pinhani,Kerem Akçaba,Karaahmetov,Kiwi,Cem Adrian,Alican Demirtaş,Bisen Tezer,Ada Şanlıman ……
Müzik seçimleriyle belli bir çizgiyi aşan Off Gümüşlük bizim favorilerimizden. Deniz kıyısında Gümüşlükte kumsalın üstünde bile müzik dinleyeceğiniz güzel bir mekân.

Jazz Cafe
Gümüşlük’teki Jazz Cafe aslında Bodrum’un en eski müzikli mekânlarından. İstanbul, Beyoğlu’nda saygın bir caz mabedi olarak tanınan Jazz Cafe’nin ilk tohumları; 80’li yılların başında Cengiz Şanlı ve Mete Gürman tarafından Bodrumda atılmıştı. Bardakçı Koyu ve Paşatarlasında caz severlerin uğrak mekânı olan Jazz Cafe uzun yılların birikimini 2008 yılında

2008 yılında Gümüşlük Sahili’ne taşıyarak mütevazi, samimi ortamıyla konukların kulaklarının paslarını silmeye devam ediyor. Geçen yıl Neşet Ruacan, Şenova Ülker Quartet gibi Türkiye’nin önemli Jazz ustalarının sürekli sahne aldığı Jazz Cafe’de bu yıl yine önemli isimler sahne alacak. Gümüşlük sahilinde yürürken önünden geçeceksiniz, kaçırmayın.

Club Gümüşlük
Club Gümüşlük, Gümüşlük’ün bir başka sevilen mekânı. Burada da sürekli olarak canlı müzik dinleyebilirsiniz. Süreyya Solak ve Aydın Tilkan, Evrencan Gündüz geçen yaz sahne alan isimlere güzel örnekler. Club Gümüşlükün aynı çizgide bu yıl da dinletileri olacak. Özellikle gündüzleri Gümüşlük denizinin tadını çıkardıktan sonra akşam yemeği ardından geceyi müzikle kapatmak için güzel bir mekân Club Gümüşlük.

Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali
Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, AB’nin EFFE etiketi ile onurlandırdığı az sayıdaki festival arasına girmiş olup, klasik müzik dünyasında 15 yıl içinde önemli bir yere gelerek, dünya müzik otoritelerinin yakından tanıdığı ve müzisyenlerce rağbet gören bir festival olma özelliğiyle ülkemizi, tüm dünyada tanıtma misyonunu sürdürmektedir.
Ve akşamları eğlenmeden önce  denize sıfır, zengin deniz ürünleri ve  balık menusu içeren SATSUMA  restoranımızda romantik bir akşam yemeği nüansı yaşayabilirsiniz.
Onemli Not: Denize sıfır masalar icin daha onceden rezervasyon yapmayı unutmayın!

Call Now Button